ul. Łęczycka 8, Bydgoszcz
+48 668 225 562
amper@amper-electric.com.pl

Instalacje elektryczne – Bydgoszcz i okolice

Instalacje elektryczne – Bydgoszcz i okolice

Instalacje elektryczne – Bydgoszcz i okolice

Usługi Amper Electric – Elektrotechnika Przemysłowa

Automatyka Przemysłowa

Potrzebujesz rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej? Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy! Nasza firma zajmuje się projektowaniem, montażem i konserwacją urządzeń i instalacji automatyki przemysłowej. Nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sprawdź naszą ofertę – Automatyka Przemysłowa

Instalacje Elektryczne

Nasza firma specjalizuje się w instalacjach elektrycznych dla przemysłu, w tym dla hal i magazynów. Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem, modernizacją oraz konserwacją instalacji elektrycznych. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem oraz wiedzą, aby dostarczyć najwyższej jakości rozwiązania dla naszych klientów.

Sprawdź naszą ofertę – Instalacje Elektryczne

Pomiary Elektryczne

W Amper Electric oferujemy również profesjonalne usługi z zakresu pomiarów elektrycznych dla przemysłu. Nasze usługi obejmują m.in. pomiary natężenia prądu, pomiar oporu izolacji, badania termowizyjne oraz pomiary oświetlenia. Dysponujemy najnowszym sprzętem oraz wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy wykonują pomiary z najwyższą starannością i dokładnością.

Sprawdź naszą ofertę – Pomiary Elektryczne

Fotowoltaika

Chcesz oszczędzać na energii elektrycznej i jednocześnie dbać o środowisko naturalne? Rozważ zainstalowanie paneli fotowoltaicznych w swojej firmie. W Amper Electric oferujemy kompleksowe usługi związane z fotowoltaiką, w tym projektowanie, montaż oraz serwisowanie instalacji fotowoltaicznych. Wszystkie nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, co pozwala osiągnąć maksymalne korzyści przy minimalnych kosztach.

Sprawdź naszą ofertę – Fotowoltaika

Oświetlenie Hal i Magazynów

Oferujemy usługi z zakresu oświetlenia hal i magazynów. W ramach tych usług specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu systemów oświetleniowych, które pozwalają na zoptymalizowanie kosztów i zwiększenie efektywności oświetlenia.

Nasi specjaliści zaproponują optymalne rozwiązania oświetleniowe, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, możemy zaproponować systemy LED, które pozwolą na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Wszystkie oferowane przez nas systemy spełniają najwyższe standardy jakościowe i bezpieczeństwa.

Sprawdź naszą ofertę – Oświetlenie Hal

 

0 Comments

Leave Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *