ul. Łęczycka 8, Bydgoszcz
+48 668 225 562
amper@amper-electric.com.pl

Instalacje oświetleniowe Oświetlenie LED - hale, magazyny, pomieszczenia biurowe

Oświetlenie LED – Hale, magazyny, pomieszczenia biurowe

 

W ramach działalności w obszarze wykonywania instalacji oświetleniowych wspieramy naszych klientów w efektywnym gospodarowaniu energią pożytkowaną na zapewnienie odpowiedniego oświetlenia hal produkcyjnych, magazynów, pomieszczeń administracyjno-biurowych oraz placów zewnętrznych. Dążąc do minimalizacji kosztów, które ponoszą nasi Klienci w ramach eksploatowania instalacji, stawiamy na nowoczesne, efektywne i oszczędne źródła światła w technologii LED.

www2

Oświetlenie LED – projekt i wykonawstwo

 

Wszelkie prace związane z instalacjami oświetleniowymi realizujemy kompleksowo – od projektu po wykonawstwo. Zajmujemy się doborem odpowiednich typów opraw, ustaleniu wymaganej ich liczby oraz umiejscowienia, w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Wieloletnie doświadczenie rynkowe pozwoliło nam na znalezienie rzetelnych i zaufanych dostawców opraw oświetlenia LED, które cechują się wysoką jakością wykonania, sprawnością i niezawodnością. Najczęściej stosowanymi przez nas źródłami światła są oprawy typu UFO High Bay LED, świetlówki LED, panele LED oraz LED Street Lights.

Przemysłowe oświetlenie LED dla Twojej firmy

 

Oferujemy zautomatyzowane i inteligentne systemy oświetlenia LED oparte o współpracę opraw z czujnikami ruchu, co znajduje szerokie zastosowanie w magazynach i innych pomieszczeniach, gdzie nie jest wymagane stałe i ciągłe dostarczanie światła. W ramach takiego systemu światło dostarczane jest tylko w momencie, w którym jest niezbędne do zrealizowania prac w obrębie danego punktu (przykładowo: światło w danej alejce magazynu zapala się dopiero wtedy, gdy pracownik wchodzi lub wjeżdża w jej obszar, a po jego opuszczeniu samoistnie gaśnie). Rozwiązanie to jest najbardziej wydajne przy zastosowaniu technologii LED (brak konieczności „rozgrzania się” lampy jak w tradycyjnych źródłach światła) i pozwala na jeszcze większą poprawę efektywności kosztowej związanej z eksploatacją instalacji oświetleniowej. Zastąpienie dotychczasowej instalacji oświetleniowej nowoczesną instalacją w technologii LED to istotna i zauważalna oszczędność dla przedsiębiorstw ze wszystkich branż. 

Główne zalety zastosowania oświetlenia LED:

 

  • Oszczędność na cenach energii przeznaczanej na oświetlenie sięgająca do 80%
  • Bardzo długi czas żywotności względem tradycyjnych źródeł światła i niska awaryjność skutkujące oszczędnością związana z ewentualnymi wymianami, naprawami
  • Możliwość efektywnej synchronizacji z czujnikami ruchu, czujnikami zmierzchowymi
  • Dbałość o ekologię (mniejsze zużycie energii, mniejsze ilości odpadów, stosowanie bezpiecznych materiały do produkcji np. brak rtęci, argonu)

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!