ul. Łęczycka 8, Bydgoszcz
+48 668 225 562
amper@amper-electric.com.pl

Amper Electric O nas

Amper Electric – usługi elektrotechniczne w Bydgoszczy

Firma do przede wszystkim ludzie – my, którzy na co dzień dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wsparcie jak najwyższą jakość usług oraz Wy – nasi Klienci, bez których działalność firmy i jej rozwój nigdy nie byłyby możliwe. Niemal 30 letnie doświadczenie w branży pokazało nam, że zbudowanie dobrych relacji, zarówno na polu obsługi klienta jak i w kontaktach z naszymi dostawcami, jest kluczowym elementem prowadzenia biznesu. To dlatego do każdego otrzymanego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dopasowujemy optymalne rozwiązania, które w pełni spełnią oczekiwania naszych partnerów.

Autoryzowany punkt Schneider Electric

Działalność usługowa naszej firmy rozpoczęła się już w 1993 roku. Od tej pory nieustannie rozwijamy zakres świadczonych przez nas usług, stale monitorując trendy rynkowe oraz adaptując nowoczesne technologie do naszej codziennej pracy. Orientacja na ciągłe podnoszenie jakości usług, które dostarczamy naszym klientom, zaowocowała zbudowaniem licznych kontaktów z renomowanymi na rynku dostawcami. W efekcie podejmowanych działań, w 1998 roku otrzymaliśmy certyfikację Autoryzowanego Punktu Techniczno-Handlowego firmy Schneider Electric, co zapewniło nam stały i szybki dostęp do niezbędnego know how oraz wysokiej jakości materiałów i urządzeń z zakresu elektrotechniki i automatyki.

Zakład elektryczny Amper Electric

Dzięki własnemu zakładowi produkcji pomocniczej jesteśmy w stanie wykonywać prefabrykację rozdzielnic elektrycznych oraz innych elementów sieci elektrycznych. Pracownicy naszej firmy stanowią wykwalifikowaną kadrę techniczną, posiadającą uprawnienia budowlane, projektowe oraz kwalifikacje zawodowe wydane przez OIGE.

DLACZEGO KLIENCI NAM UFAJĄ?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Zorientowanie na potrzeby klientów
  • Wykwalifikowana kadra pracowników
  • Jakość i profesjonalizm w działaniu
  • Solidność i terminowość
  • Fachowe doradztwo
  • Specjalistyczny sprzęt
  • Współpraca z renomowanymi dostawcami materiałów i urządzeń

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszej oferty i nawiązania współpracy.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!