ul. Łęczycka 8, Bydgoszcz
+48 668 225 562
amper@amper-electric.com.pl

Fotowoltaika Dla domu i firmy

Fotowoltaika – Bydgoszcz i okolice

Naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację usługi polegającej na zaprojektowaniu i wykonaniu instalacji fotowoltaicznej, zarówno w zakresie domów jednorodzinnych, jak i magazynów, hal i innych nieruchomości należących do przedsiębiorstw. Biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, zajmujemy się doborem odpowiednich paneli oraz systemów ich montażu, a także urządzeń niezbędnych do prawidłowego działania instalacji.

Fotowoltaika dla firmy i domu

Instalacje fotowoltaiczne to nowoczesne, bezpieczne i ekonomiczne źródło prądu elektrycznego dla Twojego domu lub firmy. Rozwiązanie to stosowane jest na całym świecie i z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności, zarówno wśród użytkowników indywidualnych jak i firm lub innych instytucji. Technologia paneli fotowoltaicznych (PV) pozwala na bezpośrednie i stałe przekształcanie emitowanego światła słonecznego w energię elektryczną, która na bieżąco może być wykorzystywana przez gospodarstwa domowe, ale także zakłady przemysłowe i inne nieruchomości zaopatrywane w prąd elektryczny.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W FOTOWOLTAIKĘ?

OSZCZĘDNOŚĆ

NIEZALEŻNOŚĆ

NIEZAWODNOŚĆ

INWESTYCJA

ŚRODOWISKO

Niższe rachunki za prąd, z możliwością oddania energii do sieci w momentach nadprodukcji i odebrania jej w momentach obniżonej produkcji
Niezależność od zmieniających się cen prądu, które według wielu prognoz mogą znacząco wzrosnąć w najbliższych latach
Bardzo długa żywotność instalacji, sprawdzone systemy zabezpieczeń i uziemień zapewniające bezpieczeństwo

Poniesione nakłady, w zależności od wielkości instalacji i warunków, zwracają się po około
6-8 latach
, dodatkowo inwestycja podnosi wartość nieruchomości

Czysta energia – panele nie emitują zanieczyszczeń i można poddać je recyklingowi, odpowiedzialna alternatywa dla paliw kopalnianych

Fotowoltaika – zainwestuj w niezależność

Budowę instalacji PV traktuje się jako stabilną inwestycję, zapewniającą użytkownikom oszczędność, niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Pamiętajmy, że energia słoneczna to odnawialne i czyste źródło energii, a więc wysoce przyjazne dla naszego środowiska naturalnego.

Panele fotowoltaiczne – BlueSun, Longi, JA Solar

Realizowane przez nas instalacje budujemy między innymi w oparciu o panele oraz materiały i urządzenia towarzyszące (przewody, inwertery) dostarczane przez renomowanego producenta fotowoltaiki, firmę BlueSun. Jednocześnie jesteśmy bezpośrednim importerem produktów firmy BlueSun, co pozwala nam na uzyskanie najlepszych cen rynkowych, terminowych dostaw oraz dostępu do niezbędnego know-how. Zachęcamy do współpracy zarówno w zakresie budowy instalacji, jak i w obszarze zakupu paneli PV oraz produktów towarzyszących.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego! Napisz