ul. Łęczycka 8, Bydgoszcz
+48 668 225 562
amper@amper-electric.com.pl

Budowa i montaż rozdzielnic nN i SN
Energia pod kontrolą

Budowa i montaż rozdzielnic nN i SN

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, budowy oraz montażu rozdzielnic nN i SN w szeroko rozumianym przemyśle. Wszelkie rozwiązania dobieramy w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Klientów, jednocześnie uwzględniając istniejące uwarunkowania energetyczne.

Rozdzielnice Prisma – Schneider Electric

W oparciu o system Prisma G marki Schneider Electric wykonujemy rozdzielnice o prądzie znamionowym do 630A, a w oparciu o system Prisma P do 3200A.

Modułowa konstrukcja Prismy umożliwia przystosowanie rozdzielnicy do funkcji wymaganych przez użytkownika oraz zapewnia możliwość wdrażania późniejszych modyfikacji w przypadku wprowadzania zmian w istniejącej instalacji. Stosowane przez nas rozwiązania zapewniają spełnienie wszelkich wymogów zabezpieczenia sieci, a dodatkowe wyposażenie rozdzielnic umożliwia m in. realizację funkcji pomiarowych, sygnalizacyjnych i transmisji danych.

Prefabrykacja rozdzielnic nN i SN

Dzięki własnemu zakładowi produkcji pomocniczej, jesteśmy w stanie wykonywać prefabrykację rozdzielnic i dostarczać gotowe rozwiązania naszym partnerom biznesowym.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!