ul. Łęczycka 8, Bydgoszcz
+48 668 225 562
amper@amper-electric.com.pl

Fotowoltaika Dla domu i firmy

Fotowoltaika – Bydgoszcz i okolice

Naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację usługi polegającej na zaprojektowaniu i wykonaniu instalacji fotowoltaicznej, zarówno w zakresie domów jednorodzinnych, jak i magazynów, hal i innych nieruchomości należących do przedsiębiorstw. Biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, zajmujemy się doborem odpowiednich rozwiązań oraz urządzeń niezbędnych do prawidłowego działania instalacji.

Fotowoltaika dla firmy i domu

Instalacje fotowoltaiczne to nowoczesne, bezpieczne i ekonomiczne źródło prądu elektrycznego dla Twojego domu lub firmy. Rozwiązanie to stosowane jest na całym świecie i z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności, zarówno wśród użytkowników indywidualnych jak i firm lub innych instytucji. Technologia paneli fotowoltaicznych (PV) pozwala na bezpośrednie i stałe przekształcanie emitowanego światła słonecznego w energię elektryczną, która na bieżąco może być wykorzystywana przez gospodarstwa domowe, ale także zakłady przemysłowe i inne nieruchomości zaopatrywane w prąd elektryczny.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W FOTOWOLTAIKĘ?

OSZCZĘDNOŚĆ

NIEZALEŻNOŚĆ

NIEZAWODNOŚĆ

INWESTYCJA

ŚRODOWISKO

Niższe rachunki za prąd, z możliwością odsprzedaży energii do sieci w momentach nadprodukcji i odebrania jej w momentach obniżonej produkcji

Niezależność od zmieniających się cen prądu, które według wielu prognoz mogą znacząco wzrosnąć w najbliższych latach
Bardzo długa żywotność instalacji, sprawdzone systemy zabezpieczeń i uziemień zapewniające bezpieczeństwo

Poniesione nakłady, w zależności od wielkości instalacji i warunków, zwracają się po około
5-6 latach
, dodatkowo inwestycja podnosi wartość nieruchomości

Czysta energia – panele nie emitują zanieczyszczeń i można poddać je recyklingowi, odpowiedzialna alternatywa dla paliw kopalnianych

Fotowoltaika – zainwestuj w niezależność

Budowę instalacji PV traktuje się jako stabilną inwestycję, zapewniającą użytkownikom oszczędność, niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Pamiętajmy, że energia słoneczna to odnawialne i czyste źródło energii, a więc wysoce przyjazne dla naszego środowiska naturalnego.

Panele fotowoltaiczne – Jinko, Longi, JA Solar, LG

Realizowane przez nas instalacje budujemy między innymi w oparciu o panele oraz materiały i urządzenia towarzyszące  dostarczane przez renomowanych producentów takich jak: JaSolar, Longi, SolarEdge, Jinko, Risen, LG, Huawei, FoxEss. Jednocześnie jesteśmy bezpośrednim importerem produktów firmy BlueSun, co pozwala nam na uzyskanie najlepszych cen rynkowych, terminowych dostaw oraz dostępu do niezbędnego know-how. Zachęcamy do współpracy zarówno w zakresie budowy instalacji, jak i w obszarze zakupu paneli PV oraz produktów towarzyszących.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!